| papusica987 a întrebat:

am rubeola mi-a aparut acum 3 zile si deja bubitele mi-au trecut mai am putine, problema este cabig grin am rupt cateva dupa fata (crezand ca sunt cosuri) oare o sa-mi ramana cicatrice urate?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

O sa ti ramana semne daca le rupi, am si eu o amintire de genu asta, pe frunte dar tu posibil sa ai un pic de noroc tinand cont ca le ai rupt cand inca erau proaspat aparute

1 răspuns:
| papusica987 explică:

Le-am rupt cand s-au dus, nu mai erau multe. de fapt nu stiu sigur daca erau bubite sau cosurisad