| Dy3nutzza a întrebat:

am sa va pun o intrebare asa de curiozitate. Cati dintr voi o sa-l mai votati pe Traian Basesescu ca presedinte? Ca data trecuta la alegeri ati avut sansa sa schimbati ceva dar nu ati vrut! Abia astept sa pot vota si sa dispara incultul acestacrying

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Ce vina are Basescu ca este presedinte al acestei tari? Crezi ca daca era altcineva presedinte nu trecem prin criza asta?
Romania nu poate fi schimbata doar de un singur om, daca vrem sa avem o tara prospera ar trebui sa ne schimbam toti, stii proverbul ala:Multi da'prosti! Pana sa avem un trai mai bun ar trebui sa stim ceea ce inseaman a fi civilizat. Exemple sunt multe...
Noi suntem de vina de ceea ce se intampla in Romania, trebuie sa ne schimban noi, toata populatia Romaniei, pentru a ajunge a gandi ca restul oamenilor din Europa si nu numai.
Mai bine nu te mai uita la politica si incearca sa nu iti mai justifici ca ceea ce ti se intampla e din cauza lui Basescu.
winking

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De parca daca il alegeam pe Mihaela-dragostea-mea nu era fix acelasi dracoh go on
Acum sa-l votati pe poponarul ala de Diaconescu, romanilor sa vedeti cum fura un om inteligent

| User a răspuns:

Eu ma' men. FZB :X

(djsdndnasadadasss) - pentru a aparea raspunsul.

| User a răspuns:

Am scris "y o" legat, logic, nu "eu". Ma roglaughing

| matadoru a răspuns:

Eu nici nu ma duc la vot.

| misu a răspuns:

Buna.ai pus o intrebare gresita poti sa il votezi cat vrei ca nu mai poate candida. dar ca fapt divers numai cel mai mare prost nu si ar da seama ca ne a facut cum a vrut el

| Aly_7975 a răspuns:

Eu sincer...nu o sa mai votez pe nimeni laughing) Oricum mergem degeaba la vot pentru ca niciodata nu o sa iesim din prostia in care ne aflam de atatia ani... O zi buna happy

| Dy3nutzza explică:

Faceti o mare greseala ca nu va duceti! Deoarece se vor duce la vot doar anumiti oameni care vor pune la putere tot ''fraieri''inculti ca acesta. Asa ca ar fi cel mai bine sa mergem noi tinerii la vot deoarece noi gandim altfel si putem schimba ceva daca punem vot langa vot, si daca ar mai gandi si altii asa s-ar schimba ceva in tara aceasta. Misu orice e posibil mai vezi maine poimaine cum schimba iarasi Basescu si mai poate participa odata ca doar el a modificat cu 5 ani presedinte ca 4 nu-i ajungea:-p

| Geo12 a răspuns:

Nam 18 ani