| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor va rog! Sunt sigura ca stiti Yahoo Avatars. Aveam si eu, dar varul meu mai mic a intrat si mi-a sters acolo ceva iar acum nu mai pot intra sa fac nimic pe el ca imi zice ca nu are suport si tr sa instalez alta pagina la internet, dar daca intru pe alt id de al meu merge sa-mi fac avatarul... deci va rog ajutati-ma! Multumesc!

1 răspuns:
| คlєxヅ a răspuns:

Fa-ti si tu altul.da eu cred ca iti bati joc de noi, da nu esti singura ca mi s-a intamplat si mie cu ala miku de 5-4 anisori laughing ce bataie i-am tras era atent la metin2 si audea si el de GM si a inceput sa intre si injura acum is banat crying da am murit de ras ca injurat acolo cine stie cine lo invatat asa rolling on the floor