| 1993 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri de la cunoscatorii din domeniul calculatoarelorlaughingVreau sa fac o prezentare power point despre o carte pe care tocmai am citit-o.Ideea e ca trebuie sa o prezint in fata profilor si a elevilor din liceu, si, prin ea, trebuie sa-i fac pe elevi sa citeasca acea carte.
Cum as putea sa o fac mai interesanta? Ceva care sa placa foarte mult, avand in vedere ca azi tinerii nu prea mai citesc... Aveti ceva idei? Orice idee e binevenita.Astept cu mult interes parerile voaste! pupici la totihappy:*:*happy

1 răspuns:
| Danny a răspuns:

Poti incerca sa scoti idei principale. Sa zicem o idee din fiecare capitol, poze, poti sa iei si comentarii de pe diverse web site-uri de la alti utilizatori, vezi daca s-au dat premii asupra cartii, si, din nou, poze reprezentative.
Cheers!