| RamonaBucur a întrebat:

Buna! Am si eu nevoie urgent de o lamurire, va rog. Pe 11 se completeaza optiunile pentru inscriere la liceu. Noi locuim in jud Olt,iar fiica mea va trece optiuni la liceele din Bucuresti, doar ca doamna diriginta mi-a zis ca trebuie sa caut codurile liceelor pe care vreau sa le trec in optiuni. De unde pot lua aceste coduri? Eu chiar nu stiu, credeam ca se dau de la scoala...????

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai,din câte știu eu, codurile se dau pentru județul respectiv, nu pentru toată țara.
Din moment ce dna v-a redirecționat scolii respective, puteți lua legătura in scris sau sa ii sunați sa aflați mai multe detalii!

| RamonaBucur explică (pentru Hyperion7):

Multumesc pentru raspuns.