| Alexandra7201 a întrebat:

happy Am si eu o curiozitate: Ce/Cine este acel ceva/cineva fara care nu ati putea trai?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune că nu aş putea trăi fără acea persoană, dar cu siguranţă, viaţa mea ar fi foarte monotonă şi urâtă fără acesta.El îmi dă puterea de a merge mai departe, de a-mi urma visul şi nu aş putea să-mi imaginez ce m-aş face fără el.
Şi da, acel ''el'' e bărbatul pe care-l iubesc.

7 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Nu as putea traii fara telefon si fara mamabig grin Desi ma streseaza uneori, mama tot mama ramane :X

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă te referi la persoane, nu-i niciuna atât de importantă încât să nu pot trai fără ea. Chiar îmi place când trăiesc fără nimeni pe lângă mine.
Dacă-i vorba de alte chestii, materiale, şi fără ălea pot trăi, doar că nu la fel.

| Xtadelo a răspuns:

Internetul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aer, apa, ceva de mancat si o patura cand e frig...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica.

| IgoToHellForThis a răspuns:

My laptop.rolling on the floor

| CausingCatastrophy a răspuns:

Internetul.