| nCansu a întrebat:

am si eu o intrebare. Am 18 ani si anul acesta vreau sa dau la facultatea de actorie. Actoria de film/ seriale vi se pare o meserie de viitor avand in vedere ca dupa ce termin facultatea vreau sa ma mut in alta tara?

1 răspuns:
| Daniel9988 a răspuns:

Cati actori nu-s si mor de foame prin gari! In strainatate nici atat.Nu se prea pune pret pe meseriile astea.Plus ca e greu.Nu te baga...Fa ceva normal: medicina, drept, litere si mai vezi tu...