| madalynicy a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ce activitati si cum se desfasuara in general balul bobocilor la liceu? astept sfaturile voastre dau funda happy

1 răspuns:
| meandyou199 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa candidezi la miss/mister te poti duce sa te distrezi ( toti boboci au voie sa vina la bal, de fapt oricine isi cumpara bilet are voie sa vina, biletul nu costa mult, la mine la liceu anul trecut a costat 25 de lei).
In orice caz nu trebuie sa ratezi balul bobocilor, pentru ca e inceputul unei noi etape din viata ta, si are loc doar o data ( doar odata esti bobo