| Words123shoot a întrebat:

Am si eu o intrebare. Ce tigari "emana mai putin miros"? Adica ce tigari puternice lasa sa se prinda mirosul in par sau pe haine mai putin sau mai greu, ca sa spun asa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate tigarile put cand le dai foc

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca te prinde mama ta, ti-o stinge pe limbasad

| BeckhamRZM a răspuns:

Nu există cu miros mai puternic sau mai slab. Poate slimuri miros mai frumos decât cele normale, dar tot miroși a miros de țigare. Știi când nu miroși? Când ții țigara cu un băț și după ce fumezi bagi două-trei gume. Astfel, dacă ai grijă cum fumezi fără a se prinde mirosul de păr, haine, n-o să ai nicio treabă. Dar nu este sănătos, chiar nu este. Eu m-am lăsat după patru ani, am spus STOP. Nu te apuca!

| Ioana1860 a răspuns:

Daca tot intrebi asta, hai sa-ti pun si eu o intrebare; Cand cauti tigari care sa emane mai putin miros inseamna ca te ascunzi de cineva ca sa nu afle ca fumezi, asa-i sau nu asa-i?