| BlaBlaBla_6541 a întrebat:

Am si eu o intrebare dar as vrea sa nu va bateti joc de mine.Este pur si simplu o intrebare! Aveti vre`un remediu, ca sa zic asa, pentru cresterea sanilor? Adica poti face ceva care sa te faca sa iti creasca? In afara de creme.Si pentru marirea posteriorului. Vreau un raspuns cumsecade.Nu ceva de genu: te...si ti se mareste fundul! Am 14 ani si am sanii mici pentru varsta mea.As vrea sa ii am macar putin mai mari! mersi:*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unica solutie e sa iti faci implant cu silicoane si e scump.

| PetreConstanta a răspuns:

Silicoane

| Milayaa a răspuns:

Aceeasi situatie..stii ce fac eu? incerc sa ma imbrac in haine nu prea strimte..silicoane? serios? nu iti mai trebuie..eu deseori imi intreb prietenele si imi spun pur si simplu sa nu imi bag in cap toate astea dar vezi tu..stii senzatia..incerca flotarile (am vazut ca cineva te-a sfatuit deja)
iar daca poti intreab-o pe mama ta ce sa faci.eu nu prea pot sa o fac
baftahappy :*

| MMIkuTzza a răspuns:

Exercitiisi gimnasticapentru marirea sanilor
Cele mai populare exercitii de marire a sanilor sunt flotarile. Iata modul corect in care trebuie sa faceti flotarile:
1) Asezati-va cu fata in jos pe stomac pe o suprafata dreapta.
2) Indoiti genunchii si incrucisati glezenele.
3) Acum incepeti sa indoiti coatele in timp ce tineti palmele in linie cu umerii.
4) Ramaneti in echilibru pe palme si coate si ridicati-va corpul, tinand gleznele incrucisate. In acest fel, nu ridicati prea multa greutate. Nu intindeti coatele la maxim cand va ridicati corpul - va poate cauza probleme ale incheieturilor.
5) Incet coborati-va intreg corpul, dar nu va intindeti jos. Reduceti unghiul numai pana cand bratele ajung in aceeasi linie cu podeaua.
Ar trebui sa incercati sa faceti 10 flotari consecutive (sau cate puteti), marind numarul pe masura ce musculatura devine mai puternica.
Exercitiile pentru marirea sanilor, ca oricare lete exercitii, trebuie executate in imbracaminte adecvata, pe o suprafata plata comfortabila. Daca nu sunt facute cu grija, aceste exercitii pot avea alte efecte.
Nu va suprasolicitati si opriti-va imediat daca aveti dureri, nu va simtiti bine sau va simtiti tensionate. Practicand aceste exercitii zilnic sau de cel putin 2 sau 3 ori pe saptamana va va ajuta sa aveti sani mai fermi si mai "obraznici".
In plus, prezinta si avantajul de a va intari muschii spatelui, ajutandu-va sa va imbunatatiti postura.

Sursa: http://www.mamicamea.ro/......nilor.html nu am incercat fiindca nu prea am nevoie dar prietena a incercat sh a zis ca ajuta.

| maria_1778 a răspuns:

Silicoane, iubita mea draga. fundita?batting eyelashes