| angelfromabove a întrebat:

am si eu o intrebare... de ce fetele din ziua de azi nu mai stau virgine pana cand se marita? 70% se culc cu prietenii lor de ce?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cauza parintilor ca nu le mai educa si isi fac de cap cand ies cu prietenii/prietenele, au curiozitate si nu mai stau sa se gandeasca de 2 ori. Procentul e mai mare de 70% ajunge la 96% din pacate.

| negru30 a răspuns:

Democratie draga - pana la prietenul lor a avut tot orasul - gaseste un prost si gata s-a facut femeie de casa - ( pentru moment pana il pacaleste - pe urma la treaba fratilor ca este loc )

| aniriiiiii a răspuns:

Probabil pentru ca inainte daca o fata isi incepea viata sexuala inainte de nunta era o mare rusine, dar acum pentru ca e atata libertate profita.Eu nu consider ca e un lucru rau,fiecare face ce vrea cu viata lui si atata timp cat iubesti o persoana si o vrei trup si suflet nimeni nu te poate impiedica. O alta cauza e ca adolescentii din ziua de azi sunt mult mai precoce, un studiu a aratat ca hormonii sunt mult mai dezvolatati la copiii acestui secol si din cauza mancarii pe care o consuma. Asa ca nu consider ca e un lucru rau sa faci dragoste cu prietenul tau daca il iubesti din tot sufletul si daca esti sigura ca e perechea ta, dar nu de la varsta fragede din momentul in care esti majora poti sa faci ce vrei.

| Doηηa a răspuns:

De ce s-o faci numai cu soţul tău toată viaţa, ar fi și păcat...

| VladimirPutin a răspuns:

Dar în ziua de acum 3000 de ani cum crezi că era?

| crynys a răspuns:

Pentru ca 70% din barbati nu mai vor femei virgine pana la casatorie. Pentru ca mai exista riscul sa nu se potriveasca sexual si de ce sa te legi la cap si pe urma sa vezi ca nu te satisface sau tu nu o satisfaci.

Răspuns utilizator avertizat
| Hopefree a răspuns:

Deoarece nu mai exista stapanire de sine si nici moralitate ci invers.Azi exista doar imoralitate.

| angelfromabove explică:

Pai eu zic adica fete de la 14-16 si nu sunt dezvoltate sa zic asa:d. si problema e ca dorm cu iubitii si dupa daca prietenii le las, plang de mor laughing dar sa zic sincer intr-adevar e un lucru miraculos cand il faci cu persoana iubitahappy

| ANDy_7954 a răspuns:

Depinde.sunt fete care o fac pentru a se afirma, ceea ce nu este normal.mai sunt si cele care o fac din impulsuri sexuale si dorinta.este ceva normal cand ai o relatie stabila sa nu te mai mutumesti cu un sarut sau o imbratisare.ai nevoie de un contact fizic mai intim pentru ca dorinta este mai mare.parerea mea este ca acesta nu este un subiect de dezbatut, fiind mai degraba ceva intim.am vrut doar sa iti schim parere despre fetele care o fac din dragoste.

| CrEtZu203 a răspuns:

Pai foarte simplu avansuri dar si fata vrea daca tu nu vrei asta e eu unul nu am facut-o dar o vreau