| lizy13 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:de curand mi-am pus un cercel nou nu m-a durut nu nimic insa atunci cand am pus cerceii cei noi a inceput sa imi curga la toate gaurile sin ureche cum pot face sa nu imi mai curga, insa vreau sa imi mai tin cerceii cei noi S. O. S! Mersi

2 răspunsuri:
| rox a răspuns:

Ori sunt eu prea adormita, ori nu te-ai exprimat tu corectthinking ce naiba sa-ti curga?

| @@ a răspuns:

Buna
si eu am problema tahappy
problema este sa nu iti pui cercei gen tinichea sau alte chestii
incearca argint sau aurhappy