| Louise21 a întrebat:

Este bun Samsung Corby? dau fundita

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:15&tx=68&ty=18&biw=1024&bih=575

Răspuns Câştigător
| Tiffany_4986 a răspuns:

Nu, crede'ma, eu am avut, si a trebuit sa imi cumpar alt telefon, se blocheaza de foarte multe ori,, pozele nu le face OK, nu are jocuri (cel mai imp lucru)laughing si nu are cine stie ce functii,; poate al meu era defect dar... plsss fundita

| lauramonica a răspuns (pentru Tiffany_4986):

Ce telefon ai acum?

2 răspunsuri:
| PufffRozzz a răspuns:

Buna, eu am Samsung corby, si nu sunt deloc multumita de el, si vrei sa stii de ce? fiindca trebuie sa ai foarte mare grija cu el, de la o scapatura -2-3, touch-screenul nu mai merge atat de bine, iar atunci cand vrei sa scrii un mesaj se blocheaza si se sterge. @issuremix, NU al tau nu era defect, asa sunt ele, PROSTII MARI, am dat banii degeaba pe el! dar atunci eram prea aiurita de moda CORBY sa ma gandesc si la alt telefon. Daca vrei sa ti-l cumperi, desingul este dragut, dar trebuie sa ai mare grija de el, daca nu il scapi, nu are nimic, va fi ca nou mereu. Pup happysucces in gasirea telefonului