| aviage a întrebat:

am si eu o intrebare intrebatoaree, daca o tipa e cu unu.se iubesc, se mai cearta ca orice om, dar la un momentdat se despart. el ii tot zice ei ca o iubeste, se roga de ea sa se impace.ar face orice(zice el). iar peste aproape o luna sa afli de fapt ca el, dupa o zi dupa ce s-au despartit eu a sa int cu o fata, culmea cu o buna prietena de a fetei de care tocmai sa desp. si sa afli mai tz un pic, nu foarte tarziu ca sa si culacat cu ea. supeer, nu? iar apoi sa iti vina cu face gen: te rog iarta-ma stiu ca am gresit, dar si tu ai gesit. nici macar nu eram imp.(da, nu erau imp dar el tot ii zicea ca o iubeste)si chestii din astea.sa nu mai zicem de asa zisa "prietena" care deja era cunoscuta deja de prietenii lui care o stiuau pe fosta lui ca fiind singura pers, iar acum dupa nici o luna vi cu alta. culmea e ca dupa ce a aranjat-o pe aia sa int cu fosta si cu prietenii lui care o vazusera acum cateva zile pe tipa cu pricina.

4 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Nu inteleg care e intrebarea. Singura pe care o identific e,, Super, nu?,,

| andytza a răspuns:

Laura16 eu cred ca e super intrebarea, tu ce zici? happy

| madalicious a răspuns:

Nu inteleg care-i intrebarea.straight face

| aviage explică:

O doamne... daca e normal ce s-a intamplat? ce parere aveti...