| MyihaDoolcica a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru compozitorii de muzica! Imi place foarte mult muzica si cand ma uit in filme cand compun oamneii muzica vreau si eu dar nu imim vine in minte. Cum sa fac casa compun si eu muzici frumoase ca in filme?

Răspuns Câştigător
| mariusice a răspuns:

Pai ai incercat pana acum sa compui ceva? Crezi ca geniile astea de au compus muzica au reusit asa din prima? Eu zic sa compui ceva ce-ti vine in cap apoi asculta si modifica iar si iar...