| Maria_Ștefania__QX9R a întrebat:

Buna,am și eu o întrebare
Prietena mea care are care la BRD mi-a făcut un transfer, chestia este ca îmi apare pe aplicația ca mi-a transferat dar in cont nu sunt banii.ce înseamnă asta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca banii nu au intrat inca fiindca bancile nu functioneaza si in weekend, trafsreruile facanduse numai in zilele de lucru de luni pana vineri intre 8 dimineata si 5 dupa amiaza.

Asteapta pana luni sau marti si banii vor intra in cotnul tau, daca sunteti amandoua la BRD.
Daca tu nu esti la BRD banii pot intra marti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca transferul a fost făcut în weekend cel mai probabil luni vezi banii