| anonima6467 a întrebat:

am si eu o intrebare putin jenanta...de apx 2 ani am inceput sa ma ingras[aveam vreo 4 kg in plus], iar de la un timp am inceput sa mai slabesc dar nu uniform adica la maini picioare.si am observat ca am picioarele putin cracanate[nu mult aproape ca nu se abserva]. imi puteti spune niste exercitii pentru picioare pentru ca muschiul sa se mareasca spre interior si sa nu se mai vada acea mica departare? mersi anticipat

6 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Alergat usor, bicicleta. aceste activitati te ajuta sa tonifici musculatura picioarelor si chiar s-o cresti putin. si e benefica si pentru celelalte parti.

Răspuns utilizator avertizat
| doina_2123 a răspuns:

De ce nu te ocupi cu sportul zilnic? atunci vei avea si muschi si vei fi satisfacuta de corpul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi trebuie sa alergi, sa faci gimnastica in fiecare dimineata si inainte de culcare stiu asta de la fostul meu prof de sport. sper sa mearga big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu de exercitii as zice sa mergi la un doctor sau sa potri ceva haine mai mari (daca nu poti sa te ingrasi nici cum) sau sa incerci sa mananci mai mult fa ceva sport innot sau balet sau nu stiu big grin succes love struck

| irys a răspuns:

Auzi nu e jenanta intrebarea ta din punctul meu de vedere este despre sanatate. Sfatul meu ar fi sa te duci la sala sa iti antrenezi muschi asa am auzit ca merge...sad