| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. Tin foarte mult la un baiat, fostul meu, anm fost cu el de 3 ori si de 3 ori m-a lasat cu buza umflata insa l-am iertat. el zice ca ink tine la mine dar totusi are prietena iar acum in ultima vreme vorbeste foarte sec cu mine. ce sa cred?

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

De trei ori te-a lasat cu buza umflata si l-ai iertat?! si mai are si prietena. Daca il mai ierti si vrei sa fi cu el spune-i sa sa desparte de prietena lui. Dar eu cred ca e genul care vrea mai multe fete.Eu zic mai bine sa il lasi balta si sa cauti pe altu.Pentru ca asta nu te meritahappybafta

| Pisicuta99 a răspuns:

Iti dau un sfat: nu il crede ca vrea sa-si bata joc de tine si de sentimentele tale! Daca de 3 ori te-a lasat cu buza umflata si acum vorbeste sec cu tine.este clar... dupa un timp ai sa vezi ca iar iti va vorbi frumos! Concluzia:isi bate joc de tine, crede-ma (am trecut si eu prin asta)!