| moftuliki a întrebat:

Buna am si eu o mik intrebare. am un id la care nu merge sa intru online adica intru online da nu se vede apare tot pe inv... oare ce o avea mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu mai ai ce facesad Am patit si eu asa la un idwinking Asta se intampla cand ai prea multe persoane in listawinkingTre sa iti faci un alt id happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te ai si pe tine in lista?thinking sau esti sigura ca atunci cand deschizi fereastra de yahoo nu ai pus setat "Sign in as invisible to everyone" daca tie bifat ala atunci debifeazal laughing)