| Gabriela7m a întrebat:

Bună, am și eu o nedumerire, poate ma poate ajuta cineva cu un răspuns.Fiul meu a terminat anul 1 la Facultatea Științe Aplicate e integralist are și bursa dar el este la taxa ca deși anul trecut putea întra la buget nu a pus aceasta opțiune pentru ca avea diploma depusa la alta facultate unde ulterior nu a intrat. Anul acesta a depus încă o data dosarul pentru admitere pentru a ocupa un loc la buget, nu a intrat nici la buget nici la taxa fiind în așteptare, mediile find anul acesta mult mai mari.Intrebarea e dacă el a pierdut cumva locul lui din anul 2 de la taxă ca eu nu sunt în clar?

1 răspuns:
| DontActLikeMe a răspuns:

Dacă nu și-a retras dosarul de la facultate, nu și-a pierdut locul