| Sweety_3695 a întrebat:

Am si eu o nelamurireconfused. Stiu ca s-a votat userul anului.Si castigatoare a iesit NOName. Dar totusi de ce apare in continuare ca Brigaela e userul anului?confused. Multumesc!

P. S. E doar o nelamurire.Nu e nimic personal.

4 răspunsuri:
| jump a răspuns:

Nu stiu, contacteaza`i pe ei.big grin

tu esti in imagine?batting eyelashes

zi frumoasa.

| Bojthe a răspuns:

No name este utilizatorul anului 2010 iar Brigaela utilizatorul anului 2009 si 2008

| BrD a răspuns:

Pei site'ul asta e plin de bug'uri. I'am contacat in legatura cu o parte dintre bug'urile de pe site, dar nici un raspuns. Nu ma mai agit.

| BrD a răspuns:

P. S. Ar fi frumos ca userul anului sa fie ales in luna decembrie si sa fie postat pe site pana in luna februarie a anului urmator. Pe urma toate punctele userilor sa se reseteze, astfel ca toti sa aiba sanse egale.