| camy_1834 a întrebat:

am si eu o problema, cine ma poate ajuta sa-mi raspunda. Atunci cand instalez windows xp, trebuiesc conectate boxele si castile? Pt ca vreau sa-mi instalez windows-ul si am incercat de mai multe ori, si as vrea sa-l fac sa functioneze cu sunet, dar de fiecare data nu merge nu stiu dc.pentru k eu scriu codurile dau next.si dupa isi face el singur treaba.va rog ajutati`ma plz :*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa conectezi boxele, insa trebuie sa instalezi driverul de la placa de sunet.

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Trebuie sa instalezi placa de sunet... Driver-ul il gasesti fie pe cd-ul primit impreuna cu calculatorul (daca il mai ai), fie cauti pe net, dar trebuie sa afli intai ce placa de sunet ai.

| camy_1834 explică:

Poi si driverul de la placa de sunet de unde pot sa il instalez? thinking cryingcrying(

camy:X

| camy_1834 explică:

Multumesc tuturor celor care mi-ati raspuns la aceasta intrebare. mi-a fost de folos.si am reusit.multumesc inca odata:*:*

| MarYoBenucci a răspuns:

Instaleaza driveru de la placa de sunet bafta
ps : daca nu sti cheama`ma pe minebatting eyelashes X: :*