| Irinna a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema.la pc`u tot imi apar niste erori. zic ceva de genu : acest program a fost blocat sau deblocat de.(nu mai stiu cum), cred ca este de la internet(parerea mea). As vrea sa aud si alte pareri si as vrea sa aflu cum rezolv problema asta.

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Vezi sa nu ti le blocheze firewall-ul sau antivirusul...Mai poti incerca si un program de optimizare gen tuneup utilities sau glary utilities sau sa pui pauza la antivirus pentru un minut sa vezi daca nu cumva sunt blocate de antivirushappyDaca nu te descurci dai add la id meu rob3rt_trebor21