| OanaG a întrebat:

Bunahappy Am si eu problema cu id`ul de messenger, nu`mi merge statusulsad, deloc. Faza comica e cand intru dimineata pe mess, atunci merge... dar daca ies si intru dupa ora 12 nu mai merge, nici seara.Nu vreau sa-mi schimb id`ul... mi-a zis cineva ca sa-mi schimb id-ul ca asta e prea vechi[are 4 ani de acumhee hee]. Ce trebuie facut? Help me happy[dau fundita ]

Răspuns Câştigător
| nobody_7406 a răspuns:

Nu e din cauza ca e prea vechi... e din cauza ca ai in lista prea multi online si e prea incarcat.Asta explica de ce dimineata iti merge, pentru ca presupun sunt putini on. Eu am le-am dat ignore la toti pe care nu-i cunosteam.am mai putini in lista si acum imi merge statusulhappy

4 răspunsuri:
| madycoco a răspuns:

Instaleaza messu` iar.

| Florin_3378 a răspuns:

Asta am patit si eu dar asta se intampla un timp 2-3 saptamani poate nici atat, de obicei se intampla asta cand serverul de la yahoo este prea solicitatat, nu trebuie sa iti faci alt id eu am id de 8 Ani de zile si nu am treaba cu el

| OanaG explică:

L`am instalat si dezinstalat si reinstalat de sute de ori...degeabalaughing)

| OanaG explică:

@Florin: La mine e de luni intregi :-s, nu e ceva periodichappy