| ChristinaO a întrebat:

am tot vazut discutii pe aici despre lady popular si mi-am facut si eu un cont, ca mi s-a parut interesant.totusi,nu pricep cum se fac acele diamante, bani ce or fi? trebuie doar sa urmez un curs din-ala de specializare, ma angajez si gata?

Răspuns Câştigător
| Teodora20 a răspuns:

Buna! deci banii se fac la munca, mai intai urmezi un curs de specializare si castigi ceva bani, dupa acea poti avansa in cursuri si sa obtii, normal, mai multi bani. Banii se pot obtine si din jocuri. Diamantele le cumperi prin Paypal. Adica platesti bani reali pentru ele. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru dolari.da.trebuie sa te angajezi. dar pentru diamante si dolari trebuie sa platesti ceva bani reali...si eu mi-am facut un cont.insa nu pot sa trec la lvl 1 pentru ca am nevoie de 50 diamante in nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru dolari.da.trebuie sa te angajezi.dar pentru diamante si dolari trebuie sa platesti ceva bani reali...si eu mi-am facut un cont.insa nu pot sa trec la lvl 1 pentru ca am nevoie de 50 diamante in nu am.