| AdeeXd a întrebat:

Am un baiat in clasa dragut de care imi place... Din pacate sta cu o alta fata. Cum pot afla daca si el ma place pe mine? Dar sta cu acea fata pentru ca nu stie ca eu il plac...

Răspuns Câştigător
| HepiBăluuns a răspuns:

Prin intermediul unui prieten apropiat de-al lui.il rogi frumos sa nu ii spuna ca vrei tu sa stii.sau daca esti intepata intreaba-l tuwinkingsucces!happybig grin

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Pare ca e luat, nu e frumos sa te bagi peste altcineva dar poti totusi sa-l intrebi direct.pa

| Teils a răspuns:

Buna! Poti sa ii ceri id-ul de mess sau un numar de telefon si ii trimeti mesaje in care sa realizeze ca il placi cu adevarat! Daca o sa vada ca il iubesti foarte mult o sa renunte chiar si la prietena lui actuala happy

| SkyFly a răspuns:

Salut! Poti vorbi cu prietenii lui dar sa pui problema astfel incat ei sa nu ii spuna. Dar parerea mea sincera e ca nu trebuie sa fii tu cea din cauza careia se va desparti de pretena lui, lasa-l sa-si dea singur seama ca te place si daca e asa ...succes! Daca intr-adevar te place se va apropia de tine prin orice modalitate si atunci tu ii poti arata ca sentimentul e reciproc. happy