| TripleFunny a întrebat:

Buna am un chanal pe youtube, este despre jocuri si am ramas in pana de idei, cu ce sa fac urmatoarele videouri ma referi la ce jocuri dau funda!
Ms :*

1 răspuns:
| Trixt3r a răspuns:

Cred ca depinde si ce fel de content urmaresti sa faci si daca conteaza cel fel de joci, gen FPS, RTS, RPG ...etc.
Ce as sugera eu, este sa incerci sa vezi pe site-urile mari de streaming cum este twitch ce jocuri sunt populare si sa pleci de acolo pe baza la ce iti place.