| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
am un iphone adus de cineva din china la care nu am incarcator. Este un iphone care nu a aparut inca pe piata, iar sansele de a gasi un incarcator sunt foarte mici. Am intrebat peste tot, la magazinule de specialitate... dar degeaba. Imi puteti da si mie un sfat va rog? Iphonele arata ca "iphone apple 3 g" (nu se potriveste incarcatorul de la apple cu ce am eu)

4 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Probabil este o replica a Iphone-ului. Dar trebuie sa existe un incarcator.

| piktor a răspuns:

Pai daca nu a aparut inca pe piata e ceva facatura facuta pe vapor. ai dat banii pe nimic
ghinionu tau. data viitoare nu mai lua de la bisnitari

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Uau ce coincidenta! Si eu mi-am luat un iphone de la cineva care l-a adus din china dar mie mi-a dat si incarcator.Si cand mi s`a stricat, la fel nu am gasit in magazine dar am cumparat unul nou tot de la tipul acela.Vezi daca poate sa iti dea si un incarcator de`acolo din chinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma abtin sa nu iti spun ceva mai rau de atat : Cand cumperi un telefon il cumperi de la dealer autorizati, ce ai cumparat tu este un fake bun de nimic. Mi-am luat iphone cand a aparut cu 30 milioane( lei vechi ) de la dealer autorizati. Cand A aprut iPhone 3GS mi-am luat modelul nou pe care am dat tot asa. Sincer ai facut o mare prostie, poate nu ai situatie financiara da rnu iti lua un asa numit : "iPhone made by Maple Syrup "