| Emena a întrebat:

am un nokia c3.am primit mesaje de la cineva, si nu ma lasa sa le sterg.Am sters toate conversatiile din telefon, degeaba. ce sa fac sa se stearga si mesajele alea? at wits' end. Dau funda :*

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Depinde ce mesaj ai primit. ca de obicei Nokia cu simbian daca primesti o melodie prin bluetooth telefonul salveaza melodia ca un mesaj, si poate melodia o folosesti ca ton de apel si din aceasta cauza nu iti poate sterge mesajul.

| jstRadu a răspuns:

Draga, arunca telefonul :p