| KeepCalm a întrebat:

am un prieten care vorbeste cu tot felul de fete si vrea sa tina legatura cu ele. are vrajeala da nu mai are idei. imi puteti spune cam ce subiecte de discutie sa deschida? nu mai am idei ce sa ii zic.este urgenthappy. va multumesc. si va pup:*:*

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Despre o eventuala calatorie in Tara Minunilor cu fata respectiva tongue

3 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Baga id meu si o sa-ti dau mai multe sfaturi ca mi-e lene sa le scriu acu dj_star_gabi10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol fratica. eu cred ca tu esti prietenul asta al tau(sunt sigur) -perfektlover-nicku tau te da de gol...hai bafta!

| Ramona_5354 a răspuns:

Deci, tu vrei sai dai niste subiecte ce sa vorbeasca cu respectivele fete?