| Bitzy a întrebat:

Am visat ca un caine urias m-a muscat si eu "il ciupeam" si bateam sa imi de`a drumul. Apoi un iepure gigantic m-a muscat dar eu la inceput am vrut sa il mangai.
Langa mine era o prietena iar eu incercam sa ii zic ceva dar ea nu putea face nimic iar mai in fata o femeie ce facea treaba. A fost f. f. f. nasshpa, nimeni nu ma putea ajuta si totusi nu a curs sange din mana mea...Stiti ce reprezinta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune dicționarul de vise: www.elystar.ro
Pa, pa.