| piersicuta9000 a întrebat:

Am visat un baiat pe care l-am văzut ieri si mi-a placut cum arata si mi-a ramas in cap. Si l-am visat ca'mi spune ca ma place. Ce inseamna? Fara miştouri!

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Nu inseamna nimic. Ai visat ceva care te preocupa, e destul de comun.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In realitate nu se prea intampla ca in vis. Ai adormit cu gandul la el.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ai visat ce ai vrea sa auzi. Îți place de el si vrei ca sentimentele sa fie reciproce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te-ai gandit la el si ca vrei sa te placa si el, ce altceva sa insemne?