| Monika2003 a întrebat:

Anul acesta am fost admisa la liceul militar si vreau sa stiu daca ma pot descurca un un iphone 7plus( daca intra in buzunar...etc)? Vă rog!

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

In primul rand felicitari, iti doresc succes si sa-ti indeplinesti toate dorintele, este o decizie foarte buna ca ai ales acest drum, imi si imaginez cat de mandrii sunt parintii tai, in al doilea rand, iti va fi greu cu un asa telefon, ai foarte multe dezavantaje, de exemplu eu cand am facut centrul de instructie, aveam un Alcatel, micut, slim, isi facea treaba, si nu am fost prins nici macar odata, ce incerc eu sa-ti explic este ca mai bine ai renunta la telefonul acela pentru ca nu ai vrea sa vezi cu ochii tai cum il face bucati, totusi e iphone 7plus nu e ca si cum ar costa 50 de lei nou nout, mai bine iti iei un telefon cat mai mic, mai slim, si pe care il poti camufla foarte bine, inca odata felicitari, si mult succes in continuarewinking