| cameleonii a întrebat:

Anul acesta trec a 6-a si voi avea Fizica.Am auzit ca este foarte grea.Am motive sa-mi fie teama? Plus ca am vazut ca voi avea o profesoara wow.Foarte foarte severa.

Răspuns Câştigător
| Enigmă a răspuns:

Si eu am avut teama asta cand am trecut pe a 6-a.
chiar nu trebuie sa iti faci griji
fizica e simpla atata timp cat inveti.
eu am profesor si e oribil
rolling on the floor
dar din fericire am o clasa putin sarita de pe fix si asta ma ajuta mult
laughing
daca inveti nu are de ce sa iti fie tema

bafta pe cls a 6-a:
>:d<

fundita?

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Daca vei invata la timp nu va fi nicio problema. Si nu ai de ce sa iti fie teama toti am fost in clasa a 6a si suntem inca in viata. Succes. fundita?happy|

| Furculingură a răspuns:

Materia in general nu e asa grea! Dar depinde si de profesorii si in modul in care predau ei (mai greu sau mai usor). Daca profesoara va fi rea poate ti se va parea si materia mai grea!