| SuntLeoaica a întrebat:

Buna,anul trecut in timp ce mă întorceam acasă la țară cu microbuzul,urcase și un tip in microbuz care părea prea dubios.
Tot drumul a stat in picioare ca o leguma deșii când se urcase în microbuz mai erau locuri libere
Când sa coboare din microbuz i-au căzut niste bani din buzunar,un om în spatele lui îl tot împingea să îl atenționeze dar el n-a reacționat in niciun fel, nu răspundea deloc..nu se întorcea.Nu e din satul meu,și părea că nu știa unde se ducea
Ce credeți că avea? Eu nu cred că era drogat, totuși eram in plină zi

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate era surd.

| SuntLeoaica explică (pentru darrio2007):

Am și eu un vecin surdo-mut și nu se manifesta așa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Era dus cu pluta.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu prea e treaba ta sa judeci, mai ales ca episodul e de anul trecut, si nu ai avut nicio interactiune cu el.

| relian a răspuns:

Era extraterestru deghizat in om, ai grija, satul tau e deja vizat laughing ai incurcato te rapesc aia sa faca experiente pe tine laughing

| SuntLeoaica explică (pentru relian):

Să știi, că prin satul meu aterizeaza o grămadă nebuni

| Freya1 a răspuns:

Poate sa fie drogat sau băut și în plina zi.Dar în acelasi timp sa aibă și ceva probleme de sănătate, sau pur și simplu sa fie el ca om.

| Continchiscontsters a răspuns:

Bine ca nu ai pățit nimic de ce nu-ți iei ceva lângă tine? Ia-ți un spray ceva ca nu ști câți hadicapti drogați mai sunt pe străzi și Doamne ferește... Ai grija mare

| SuntLeoaica explică (pentru Continchiscontsters):

Nu era periculos
Dar voiam să îmi dau seama ce are

| Continchiscontsters a răspuns (pentru SuntLeoaica):

E bine și asa