| anonim_4396 a întrebat:

are cineva telefon HTC Smart? daca da imi poate scune cum pot sa fac update la software ...si daca a incercatcineva? Mersi anticipat. dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Da am o cunostinta ce A AVUT UN HTC, deoarece dupa update ce se numeste tehnic firmware, NU AI MAI MERGE si acum zace aruncat.Si nu poate reveni, ai pare rau si ar da orice sa al aiba macar cum era inainte.gandeste-te de 2 ori inainte de a face ceva ireversibil.Bafta.