| Biby a întrebat:

Are cineva telefonul Lg T310? Cum vi se pare?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:15&biw=1024&bih=641

Răspuns Câştigător
| JustMelavJustMe a răspuns:

Doamne Biby s anul ti-l iei! Si=a luat o colega identic ca cel din poza nu-ti da nici card de memorie, nici cablu USB nici cititor de Blothot! Mia multe chstii are memorie de 10 megabitzi(sau cum se scie)nici mcar yun giga! E oribil nu l-as lua de cat daca ar costa dela un leu in jos! Crede-ma nu merita! Nu ma crede nu-mi da funda ia-ti=l si ai sa vezi!

10 răspunsuri:
| Biby explică:

Multumesc pentru avertizare. Vroiam sa mi-l iau, dar bine ca nu am facut-o.happy

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Andreea mananci *** e ff bun telefonul oh go on biby te poti duce si poti intreba daca ti-l da cu card si asa mai departe.nu te lua dupa copila asta oh go on

| YLLL a răspuns:

Andux, asta e parerea ta. nu inseamna ca nu e un telefon bun.
Eu am telefonul asta si imi place.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Ruskie Devbuschie zic din experienta.si apropo Biby e imi mica ca mien idioato! Este adv tot ce am zis telefonuț e un rahaat!

| JustMelavJustMe a răspuns:

@alexandreea debea ti-am vazut comedariul, si desi nu eu am dat raspunsul anterior de asigur ca fostul proprietar al contului acesta nu avea cum sa fie un bou. Era o fata!

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

Iai dat degeaba funtita aluai ca e bun telefonul si e eftin bou estiAnduxLoVemuzicaAndRockEnRoll

| AndreeaFrancesca a răspuns:

Este frumos si foarte util fundita? plss puppy dog eyes

| SzidySzidonia a răspuns:

Eu cred ca este un telefon bun.Al meu a cazut in apa sarata la Sovata si inca functioneaza foarte bine laughing.E drept ca acum vreau sa iau si altul.

| helenka a răspuns:

Buna! am acest telefon.pot spune ca e bun.e foarte rezistent.l-am tinut in ploaie si nu a avut nimic.

| corina94 a răspuns:

JustMelavJustMe: vezi ca tel din asta am eu si e foarte bun fata de alte tel. (mai documenteza-te inainte sa vorbesti prostii) probabil ca "aceea colege" de care zici tu si-a batut joc de tinelaughing) si din cate stiu eu cardul de memorie se cumpara separat nu ti-l da nimeni gratis cand iti iei telefonlaughing