| Cata96 a întrebat:

BUNA! As avea nevoie de niste coduri pentru CITY VILLE si HAPPY aquarium (pe facebook)...
...am gasit eu dar nu pot completa niste intrebari pentru ca spune "This offer is unavailable for you country"
linkuri:
(HAPPY AQUARIUM)
http://www.uberhackz.org/......-2011.html
(CITY VILLE)
http://cheatfans.net/games/cityville.php

As fi recunoscator pentru cei care le'ar putea downloada sau sa imi trimita altele care pentru ei au functionat + DAU FUNDA
+++daca gasiti (sau aveti) va rog trimiteti'mi un mesaj ca sa va trimit adresa de e-mail MULTUMESC!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tornado112 a răspuns:

Pentru happy aquarium nu stiu, dar pentru city ville nu sunt coduri pentru ca e un joc in html. Nu ai cum sa trisezi la asa ceva, decat daca spargi baza de date, ceea ce nu e chiar posibil. Ceea ce ai gasit tu nu e nimic altceva decat o farsa, cauta la orice joc de pe facebook cheaturi si ai sa vezi ca ajungi la aceleasi situri, aceleasi chestionare. Te pune sa platesti, si iei teapa.