| denisa6000 a întrebat:

Buna! As avea o intrebare....Eu si prietena mea eram la baie singure si am inchis usa dar a inceput sa se zgaltane clanta. Iar prietena mea cand a iesit nu era nimeni nici la etaj nici jos. Apoi dupa ce ne mai aranjam in oglinda, cu teama colega mea a vrut sa deschida usile de la baie ca sa vada daca nu e cineva ca sa ne faca vreo farsa.Si cand a deschis o usa, o forta a impins-o inapoi. Si ne-am speriat foarte, foarte tare!
Spuneti-mi va rog, sunt paranoica sau prea credula? Va rog sa imi dati un sfat. Mi-a fost frica de lucruri din astea de cand eram mica.

Răspuns Câştigător
| Sxx a răspuns:

Cine stie... poate ca de la atata spaima de la faza cu clanta, orice miscare vi s-a parut ceva iesit din comun si a'ti crezut ca este 'ceva' acolo.

Ai vazut tu ca s-a intamplat asta? Sigur nu era nici un geam deschis?laughing

Nu vreau sa o iau ca pe o gluma dar sa fim seriosi, gandeste logic si fii calma, nu a fost nimic, imaginatia se joaca cu voi.

Bafta. Si alta data nu te mai speria din nimicuri, nu e nimic care sa te ingrijoreze! tongue

| denisa6000 explică (pentru Sxx):

Cred ca eram un pic prea credula. Oricum mersi.

| Sxx a răspuns (pentru denisa6000):

N'ai pentru cewinking