| camarero a întrebat:

As avea si eu o intrebare : eu de obicei uit foarte des si parintii ma iau la misto crezand ca sunt indragostita, chiar daca e adeavarat ca sunt indragostita nu vreau sa ma dau de gol la prieteni si mai eles paritii findca nu e nimic serios intre noi, as vrea niste sfaturi cum sa ma comport daca se poate ..multumesc.

3 răspunsuri:
| Mysteriouss a răspuns:

Deci e foarte cred sa nu pari cu capul in nori atunci cand esti mai ales fata de persoanele care te cunosc foarte bine, deci trebuie sa fii linistita calma, incearca atunci cand vb k ei sa nu te gandesti la nimic decat la ei si ceea ce spun ai grija fata de ei sa nu pari ganditoare sau ceva de genu pentru ca o sa dai de banuit succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calma si sa fii cat mai atenta la orice detaliu si la orice cuvant spus de tine.

Răspuns utilizator avertizat