| Mdad05 a întrebat:

Bună, as avea o curiozitate.
Am visat aseară o ființă, ca un fel de "rau" întruchipat în corpul unei femei pe care nu o cunosc, care stătea undeva departe dar totuși aproape de mine. Acea ființă, le făcea pe prietenele mele sa se dea la prietenul meu (actual și în vis în realitate), ca să-l ia de lângă mine, îl chemau la ele sa le ajute cu ceva casnic, doar ca să plece de acasă, fiindca voia acea ființă sa îl ia de lângă mine ca și cum dacă reușea, ca o slăbiciune a mea, îmi poate face mie rau.
Am o imaginație prea bogata sau semnifica ceva visul ăsta?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Ai doar o imaginație bogată provocata de temerile si trairile tale din viata reala.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reprezinta frica ta imensa, ca cineva iti fura iubitul.

| StrongHeart a răspuns:

Se spune ca nu este bine sa interpretezi visele.

| Februar30 a răspuns:

Trebuie postat la religie ca avem tălmăcitori acolo.