| powerpuff a întrebat:

as dori sa fac o farsa cuiva prin " farsele lui buzdugan" si nu stiu cum as putea lua legatura cu el. Daca ma poate ajuta cineva cu un numar de telefon sau email va rog frumos. Multumesc!:*

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.radiozu.ro/farse si la propune o farsa completezi toate campurile acelea de acolo si se trimite la radio ZU! Bafta!

| Florin_Roscau_1977 a răspuns:

Buna as avea o intrebare as vrea sa fac o farsa la cineva dar nu stiu daca se poate est in franta in alte tari puteti face astep rasp dv va multumesc

| Borozan_David_1995 a răspuns:

Nu stiu