| KatyKat a întrebat:

as dori sa gatesc ceva, dar nu am idee ce. Eu in frigider am: roshii, chiperi, ceapa, cartofi. etc. Ce pot gati cu ele? laughing ceva idei? mersi! funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Scoate paine, un cutit bun, un fund si mananci ca taranul: adica tai rosie, ceapa, branza, slanina pana te saturi.

1 răspuns:
| Bunicul62 a răspuns:

Din ce vad eu acolo ai mai nimic, poate esti vegetarian ca mine cu baba mea in post.Fa si tu o fiertura si pune zarzavaturile in ea ca sunt bune la sanatate si au vitamine ca la noi in sat copii sunt rosii in obraji si nici cu forta nu iau pastile dar maninca numai din ograda si vor merge le iau din pom.Sa nu pui prafuri ca nu sunt bune gen knorr si alte prostii. Buna este si fasolea romaneasca dar sa o alegi, face baba mea o ciorba de fasole cu toate alea dar sunt batrin si nu mai ma tin bracinarele.