| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori sa-mi spuneti si me ce cadou sa le iau parintilor mei de craciun astept?

2 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Ar merge cate o pereche de manusi din piele... depinde de ce buget dispui...

| LoryM22 a răspuns:

In functie de bugetul tau poti face o pernuta cu ei 2 si un mesaj "te iubesc si mulumesc pentru tot ce ati facut pentru mine", sau mamei un parfum Escada-Magnetism si tatalui tau un ceas sau o camasa(asta in cazul in care ai mai multi bani), dar poti si niste felicitari de craciun cu mesaj emotionant(daca ai un buget foarte mic)ca ei oricum o sa aprecieze orice cadou le-ai face, gestul conteaza.Sarbatori fericite!