| kleopatra a întrebat:

as dori si eu o invitatie pe tuenti daca are cineva, va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu mai e necesar invitatie, daca vrei eu iti pot trimite una, la cum au modificat tuenti te poti baga singura sa iti faci cont.

6 răspunsuri:
| kleopatra explică:

Ok...mersi mult daca nu o sa reusesc o sa vreau si eu o invitatie, dar inainte chiar o sa incerc

| kleopatra explică:

Deci am incercat, dar spune ca o sa trimita o cerere la toti prieteni mei din lista de messenger cum ca eu doresc o invitatie si ca daca vreunul are o sa primesc, numai ca aici e problema, nici unul din lista mea nu are tuenti, asa ca daca ma poti tu ajuta cu o invitatie, te rog eu, merci

| DIDI_7764 a răspuns:

Buna cryingam si eu aceeeeaasi problema crying va rog o invitatiecrying am cautat peste tot dar nimic, vad ca nu prea le place sa ajuteoh go on mersi mult " crazy. dya93@yahoo.com" :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti trimit eu una

| maria_9971 a răspuns:

No

| pioneeraudio a răspuns:

Vreau si eu o invitatie pe tuenti daca se poate
pioneer.audio6@yahoo.es