| Anonimus_7966 a întrebat:

BunahappyAs dori si eu sa imi spuneti si mie modele de picturi ca nu mai stiu ce pictura sa mai fac la ora de desenhappyUnu asa mai deosebit:X

3 răspunsuri:
| floripufi a răspuns:

O padure,o livada,o casa,familia ta,scoala ta,multe obiecte pe foaie,pictat cu degetele,un peisaj de iarna,un peisaj de toamna, un peisaj de primavara, un peisaj de vara.

| DydyanaAndruscha a răspuns:

Pai creeaza in stilul tau original nu trebuie neaparat de cineva. Incearca multe amestecuri de diferite culori si punele pe o foaie la nimereala. Sau. exista multe posibilitati, ca de ex amesteci toate anotimpurile intr-unu singur sau poti picta sa zicem o stea neobisnuita care de abia s-a descoperit.Idei,ganduri toate duc la ceva frumos gaseste-ti inspiratia in tine ghideaza-te dupa ce iti place, dupa ce simti. Cam atat as putea spune. Mult succes!:-pkiss