| Garbuz_Catalina_1994 a întrebat:

As vrea niste farse pentru familie, colegi si rude pentru 1 aprilie...
Primul raspuns il declar cistigator!

2 răspunsuri:
| Gabi99998 a răspuns:

Pune pe hartia igienica de la toaleta un condiment iute sau cumpara Coca-Cola si baga mentos pe capac cu o ata sa nu se observelaughing

| PimballWizzard a răspuns:

Pui laxtive in cafea si indesi vc-u cu hartie igienica sau incui usa de la baie
daca ai fumatori prin casa poti lua o tigara, o desfaci i pui chestie din ai de pe betele de chibrite (cred ca e phosphor) si o lipesti... apoi te uiti la spectacol laughing
ii trezesti cu petrde
poti face multe daca te gndesti