| Diana2356 a întrebat:

As vrea sa aflu nr de telefon al unui baiat.Se poate? Multumesc celor care ma ajuta!

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce mai știi despre el?

| Diana2356 explică (pentru sadrian46):

Numele,unde sta, stiu si paginile lui de Facebook, Instagram

| Andra9pk a răspuns:

Cere-i nr. Sau pune o prietena sa i-l ceara. Sau ia-l de la un prieten de-al lui.

| Diana2356 explică (pentru Andra9pk):

Nu l-am cunoscut de mult timp si el ni este de unde sunt si eu.Si eu nu am prieteni care sa il ceara.

| Diana2356 explică (pentru Andra9pk):

Am incercat, dar eu nu as vrea sa stie prietenii lui ca-mi place de el

| Andra9pk a răspuns (pentru Diana2356):

Atunci,daca stii insta si Facebook de ce nu incerci sa vb prin intermediul lor cu el? Nu-i spui din prima ca il placi. Asa, nu cred ca ti-ar folosi nr lui de tel.ce i-ai putea spune la tel si nu i-ai putea scrie pe insta/Facebook? Mai bine vb cu el asa...si poate ajungi sa iti dea si nr..sau sa ti-l ceara el happy

| Diana2356 explică (pentru Andra9pk):

O iubește prea mult pe iubita lui, crede-ma