| yoanna97 a întrebat:

as vrea sa imi modific pc-ul adica: as vrea ca bara aia de start sa nu fie albastra ci sa fie roz sau mov sau alta colouare dupa aia as vrea sa imi schimb culoarea la foldere si as vrea sa imi fac mai multe la el va rog ajutati-ma care stiti cel mai bun raspuns are,, FUNDA"

2 răspunsuri:
| nicu_3864 a răspuns:

Intra pe Desktop si dai click dreapta si alege properties, apoi dai la apparence sialegi acolo la color scheme culoarea. Iar la foldere dai click dreapta, properties, apoi dai customize, apoi change icon si iti alegi acolo cum sa arate folderul. Daca vrei sa faci un folder invizibil dai click dreapta pe el si alegi rename apoi sa ti apasat tasta alt din dreapta tastaturii si in timp ce ti apasat tastezi 0160(cifrele din dreapta tastaturii)apoi ridici degetele de pe tastatura si iti va disparea numele folderului, dupa ce ai facut asta dai click dreapta pe folder, customize, change icon si dai click acolo unde vezi ca sunt spatii libere dai "ok" apoi "apply" si iar "ok" iar folderul a disparut cu totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu