| CodrutaGeorgiana a întrebat:

As vrea sa imi schimb scrisul big grin Am mai vazut la cineva o postare de genul acesta si cineva i-a dat un link youtube cu o profesoara invarsta care scria superb! Daca m-ati putea ajuta cu niste linkuri.big grin Multumesc mult! happy
(Scuzati categoria) big grin

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Eu a facut asa am luat fieare litera cala clasa I si am scris de multe ori iar la scoala o foloseam pe litera cea noua si uite asa mi-am schimbat scrisul big grin

| CodrutaGeorgiana explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Merrsiwinking Cred ca asa am sa fac si eu big grin

| AlinChiriac a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Degeaba scrii frumos, daca nu scrii corect. rolling on the floor

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici, doar că ai literele în ordine:

http://www.youtube.com/watch?v=Wb344BIZpM4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este o problema legata de Dragoste si sex?

| AlinChiriac a răspuns:

Sunt putin satul de "Scuzati categoria", dar trecand peste. Incep sa cred ca daca vrei sa iti schimbi scrisul trebuie sa iti schimbi caracterul. Dupa cum se spune, prin felul in care omul scrie iti poti da seama ce fel de persoana este. In general cei care scriu frumos sunt copii de cele mai multe ori emotivi, foarte calmi si cu mult timp liber. Iar ceilalti, care ii vezi ca scriu alandala. Ei bine ei sunt diferiti. Ma rog, nu stiu ce sa zic. E greu sa schimbi scrisul dupa o varsta anume.

| CodrutaGeorgiana explică (pentru AlinChiriac):

Bine. big grin Eu sunt chiar foarte emotiva si nah..nu pot sa spun ca nu m-ai descris binr in prima parte. big grin Nu scriu urat dar vreau sa scriu si mai frumoswinking Merrsi oricum happy